LFSTurkey.NET
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam AlanıDayanışma ve ekip ruhu yarıştı
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 55
Mesaj: 442
Cinsiyet: -
Kıdem: 21-01-2011

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! ıstanbul Off-Road Kulübü, tüm olumsuz hava koşullarına karşın parkura akın eden off-road’severlere heyecanlı bir yarış sundu. ıSOFF ağır engelleri ekip halinde aşmaya yönelik farklı bir yarış formatı ile hem yarışçılardan hem de seyircilerden tam not aldı. Her biri 2 araç ve 4 ekip üyesinden oluşan takımlar birlikte start alıp, aşılmaz engelleri yardımlaşarak geçerek finişe ulaşmaya çalıştılar.

Best FM’in katkıları ile renklenen Huma Oto Trial Kupası’nın ilk ayağında 2A ve 2B kapı numaraları ile Toyota Hilux ve Toyota FJ70 araçlarla start alan COBROF ekibi toplam 1:14:40 zaman yaparak 1.lik kupasının sahibi oldu. Ahmet Çepni-Selçuk şahin ve Burak Ayvaz-Aren Antil’den oluşan ekip Huma Oto Trial Kupası’nın ilk birincisi oldu.

ıkinciliği 1:54:01’lik dereceleri ile 3A ve 3B kapı no’lu TıMSAH’lar kazandı. Recep Öztürk-Erkan Erkişi ve Özcan Özdemir-Hüseyin Barış’tan oluşan ekip kupaya Toyota Land Cruiser ve Grand Cherokee ile katıldı.

Emirhan Kutlu- Hüseyin Sağbaş ve Uğur Demirci-Ercan Türkeinan’dan oluşan HANIM KÖYLÜLER ekibi Suzuki Samurai ve Jeep CJ5 ile start aldılar. 7A ve 7B kapı numaralı ekip 2:35:56’lık dereceleri ile üçüncülük kupasına sahip oldu.

ıki ayaktan oluşan kupanın 2.ayağı 24 Kasım Pazar günü aynı parkurda organize edilecek.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


TRacing Team

Cevapla
.
Konu: 45
Mesaj: 270
Cinsiyet:
Kıdem: 08-06-2013

Bilgi ıçin Teşekkürler.
[Resim: 12142167826_e23a74c351_k.jpg]

Cevapla
.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Powered by MyBB
LFSTurkey.NET