Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Hakkımızda

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
0
#1
LFSTurkey.Net Hakkında;
LiveForSpeed’in Türkiye’deki Adresi İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! InSim,Tweak,Arac Modları,DDS,Skin,Setup,Motor Sesleri ve LFS Hakkında Bütün Sorunlarınıza Yanıt Bulabileceğiniz Adres.

Misyon; 
LFS bir simülasyon oyunu, bu oyun “Demo” ve “Lisanslı” şeklinde iki türden oluşuyor. Oyunun demo haline ulaşmak için İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinden “DOWNLOAD” bölümünden oyunu indiriyorsunuz ve kurulumu yapıyorsunuz. Oyunu online olarak dünyanın her yerindeki sürücülerle oynamak için “DEMO” sunuculara erişmeniz gerekiyor. Bunun için de yine İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinden ücretsiz olarak bir üyelik alıyorsunuz. Herhangi bir forum veya internet sitesine üye olur gibi lfs’ye de üye oluyorsunuz. Burada basit ve kısa üyelik isimleri ileride sizin için daha avantajlı olacaktır. Oyun içerisinde yine isminizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, aynı üyelik ismiyle yarışmak zorunda değilsiniz. lfs.net üzerinden aldığınız üyelik isminiz ve şifreniz ile bilgisayarınıza kurduğunuz LFS oyunu içerisinde giriş yapıyorsunuz ve artık “DEMO” sunucularda diğer oyuncularla birlikte yarışlar yapmaya hazırsınız.

Demo Anlatımı; 
Sadece 3 araç var: XFG , XRG ve FBM. Bir tanesi Rallycross pisti olmak üzere de 2 adet de pist var. Bu pistler ve araçlar haricindeki pistlerde ve araçlarla online yarışlar yapabilmeniz için İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! üzerinde 12 Sterlin’den satılan (yaklaşık 55-60 TL) s2 Lisansı satın almanız gerekiyor. Başka hiçbir şekilde demo oyun içinde pasif şekilde gördüğünüz araçları veya pistleri online ortamda kullanabilmeniz mümkün değil. İnternette bazı sitelerde LFS için s2 Crackleri mevcut, bu crackler ile oyundaki tüm pistleri ve araçları açabilmeniz mümkün ancak yine bu şekilde de bu araçlarla ve pistlerde “internet üzerinden online oynamanız” mümkün değil. Yani oyunun asıl amacı olan online olarak multiplayer şeklinde sunucular üzerinden tüm dünyadaki LFS oyuncuları ile yarışmanız imkansız.

S2 Lisans Nedir?: 
S2 lisans sadece İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! üzerinden satılan, 55-60 TL ‘lik bir ücrete sahip (12 Sterlin), oyun ücreti. Bu ücreti bir seferlik veriyorsunuz ve yukarıda bahsettiğimiz tüm lisanslı kullanıcı haklarına sahip olabiliyorsunuz. Lisansınız sonsuza kadar sizinle kalıyor. Yani süresiz. 1 yıllık 5 yıllık değil. Ömürlük. Dilerseniz lisansınızı ileride istediğiniz bir fiyata ikinci el olarak satabilirsiniz.

Kısacası; 
Oyunun tam hakkını vermek, ondan en büyük keyfi alabilmek için s2 lisans sahibi olmanız gerekli. Demo sunuculardaki sorumsuz ve saygısız sürücülerden uzak, daha oturaklı ve oyundan keyif alan sürücülerle birlikte harika zamanlar geçirmek için biriktireceğiniz ve bir seferlik ödeyeceğiniz 60 TL size çok şey kazandırabilir.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! olarak, Türkiye’deki LFS üyelerinin sayısını olabildiğince artırabilmek, dünya üzerinde Finlandiya, Almanya gibi LFS’de söz sahibi ülkeler arasına girebilmek ve Türkiye’deki s2 lisanslı kullanıcıların oranını artırmak en büyük amacımız.
Yukarıda bahsedilen tüm bilgiler ışığında İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! ve Facebook sayfamızdan her türlü soru ve sorunlarınıza, uluslararası alışveriş gerektiren s2 lisans alımınızda güvenilir üyelerimiz ve yöneticilerimizle ÜCRETSİZ olarak yardımcı olmak ve sizleri de bu güzel ortama davet etmek isteriz.


Saygılarımızla.
“www.lfsturkey.net”
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]


    Hakkımızda
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi