Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

hatalı polis

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
4
#1
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: spectorrs
Nick: [POLIS] Spector
Mpr(%100 Olması gerekli): İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!   |   DAKİKA: 47:20 Den sonra polisin iyi izlenmesini rica ediyorum.
Resim: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Açıklama(Detaylı): Yolumda giderken bi anda polis yanaşıp 100 tl ceza yazdı.Ve ortada drift yok lastiklerin sıcak olmasından dolayı duman çıkıyor sadece. Drift yaparken gördüm diyip beni 1-2km sonra dururken ceza yazması ne kadar saçma?

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: BurakUstaa
Nick: ALFA BURAKY.

#2
selam burak, pitten sağa doğru çıkarken seni gördüm ve lastik sara sara gidiyordun kendim mpr alıp izledim seninle konuştuktan sonra ve haklı olduğumu düşünüyorum oraya lastik sarmaktanda ceza kessem aynı olacaktı çünkü drifttede lastiklere iletilen fazla güçten dolayı araç drift atar, ve tabiki ısıdan. senin lastiklerin ısıdan ve aracının gücünden attığını düşündüm ve bunu yapıp yapmamak senin elinde olan birşey.sana her kovalama attığımda ya GM Fluence yada orda köprünün altında afk kalan ZORBA adlı arkadaşa kovalama attı ki benim hatam ise pitten fxo ile değilde vs60 ile çıkmam oldu. sana yetişemedim ama suçunu gördüm. ışıklarda yakalayıncada cezanı kestim çünkü görevimi yerine getirdim.kolay gelsin

#3
UP UP UP

#4
UP UP UP ADMİN BAK BURAYA

#5
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]


    hatalı polis
Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi