LFSTurkey.NET
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı



Holiday time is over, CityLiga 21 starts
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 55
Mesaj: 442
Cinsiyet: -
Kıdem: 21-01-2011

Yarışa katılmak isteyen arkadaşlar bu konu altına LFS Username ve kullanıcı adını yazmaları gerekmektedir.

Kayıtlı sürelerine göre yarışa katılma hakkı kazanılacaktır.

sorularınız için mesaj bırakabilirsiniz.


Yarış takvimi şu şekildedir.


Tuesday, 28.07.2015 - Friday 07.08.2015 - Grid-Qualifying #1 - NGT@KY2 + LX6@AS7R

Monday, 10.08.2015 :: UFR + XFR @ Kyoto Ring National [KY2]

Monday, 24.08.2015 :: LX6 @ Aston North reversed [AS7R]

Monday, 07.09.2015 :: XFG + XRG @ Fern Bay Green Alternative [F23]

Tuesday, 08.09.2015 - Friday 18.09.2015 - Grid-Qualifying #2 - BF1@WE2R

Monday, 21.09.2015 :: BF1 @ Westhill International reversed [WE2R]

Monday, 05.10.2015 :: FZ5 + RAC @ Kyoto Ring GP Long [KY3]

Monday, 19.10.2015 :: MRT @ Fern Bay Gold [FE3]

Tuesday, 20.10.2015 - Friday, 30.10.2015 - Grid-Qualifying #3 - FZR+XRR@AS4

Monday, 02.11.2015 :: FZR + XRR @ Aston Historic [AS4]

Monday, 16.11.2015 :: FOX @ South City Chicane Route [SO6]

Monday, 30.11.2015 :: FXO + RB4 + XRT @ Blackwood GP Track reversed [BL1R]

Friday, 04.12.2015 - Thursday 10.12.2015 - Qualifying 8 hours of Fern Bay

Saturday, 12.12.2015 :: 8 hours of Fern Bay [F41] with TBO + GTI
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


TRacing Team

Cevapla
.
Konu: 0
Mesaj: 7
Cinsiyet:
Kıdem: 22-06-2013

LFS Name: redtifosi


Cevapla
.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Powered by MyBB
LFSTurkey.NET