LFSTurkey.NET
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam AlanıCruise Pite Ters Girdim Diye Uyarmadan 10 GÜN!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 7
Mesaj: 30
Cinsiyet: -
Kıdem: 12-01-2018

Kullanıcı Adı: tayyare
Nick: ShadownCr'Typer

Olayın Zaman ve Tarihi: 17.32 - 10.02.2019
Ekran Görüntüsü: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Banın Haksız Olduğunu Düşündüğünüz Sebepler: Ters girdim (dolanmamak için) Hakaret + Gereksiz 10 Gün Yiyorum
Yapılıcak İşlem Uyarı Ve En Fazla 1 Gün Veya Para Cezasıdır. + Bilerek Vurma Diyor (AykutK. yi izliyodum pitten çıkmıştı hemen geri döndüm vurdum sanılıyor) bilerek vurma yok son anda görmüşüm adamı Bilerek Vurma Diyor
 BU KONUYLA Ban Atan Admin İlgilenmemesini İstiyorum.
- Hakaret Etme Hakkı Yok Kendisine 2500 Ceza Kessin Biz kes desek 2.5k yiyoruz.

[Resim: 6aDEp7.png]
[Resim: MdgEX1.jpg]

.
Konu: 1
Mesaj: 68
Cinsiyet: -
Kıdem: 27-10-2018

Merhaba,

Öncelikle burada hangi yetkilinin hangi konuyla ilgileneceği konusunda size bi tercih hakkı sunmuyoruz. Öyle keyfi bi uygulamamız yok. Burada tüm yetkililer yaptığı hareketin arkasında durabilecek seviyede ve karakterde insanlardır.
Ek olarak chatte kullandığım hakaret için kendime ceza kestim zaten benim karakter yapımı bilen bir insan bunu yapacağımı bilebilir ve tahmin edebilir.

Burada defalarca söylüyoruz oyuncular bu sunucunun kurallarını bilmek zorunda ve senin bilmediğini hiç düşünmüyorum. Pite ters yönden girmenin ban sebebi olması kalıplaşmış bir kuraldır ve her insan bunu düşünebilecek akla sahiptir. Burada diğer yetkili arkadaşlarımda dahil kimsenin oyuncuları uyarmak gibi bir zorunluluğu yok insafiyete kalmış bir durumdur uyarmak. Son olarak ise burada kimse hangi durumda ne kadar süre ban atılabileceği konusunda yorum yapamaz buna biz yöneticiler ve yetkili arkadaşlarım karar veririz. Kuralların uygulanması sonucu karakterinizin ve kişiliğinizin bu denli değişmesi beni yine bir duygu karışıklığına sokuyor ve özellikle dikkat ettiğim nokta pite ters girmesi sebebiyle daha 10 dakika önce arkadaşınız sunucudan uzaklaştırıldı. Bunu gözünüzle gördüğünüz halde kasıtlı bir şekilde ihlal yapıp bize kafadan çarpmanızda artniyet aramamız çok normal diye düşünüyorum.

Konu ile sadece kendim ilgilendim ve cezanda indirim yapmamaya karar verdim konu kilit.
[Resim: P1BYE5.png]

  

.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Powered by MyBB
LFSTurkey.NET