Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

Yarış Sunucusu Kuralları

Konu

#1
Son Düzenleme: 02-08-2019, Saat: 22:39, Düzenleyen: kdrylmztt.
1-Yarış sunucusu,pist yarışları,antremanları yapılması için açılmış bir sunucudur bu yüzden pistte drift,saçma sürüşler kesinlikle yasaktır.
2-Yarış sunucularında bütün ek programlar yasaktır Lazy hariç,devir kesici dahil yasaktır,ban yemenize sebep olur.
3-Diğer sürücüleri bloklamadan,rahatsız etmeden sürmeniz gerekmektedir.
4-Mavi bayrak yediğinizde arkanızdakinin geçmesine izin vermelisiniz.
5-Pist içerisine park kesinlikle yasaktır,hotlap(süre alma turu)yapan kişilere mümkün oldukça yol verilmelidir.


Yarış sunucusunda düzgün yarışabilmek için öncelikle tarafımca oluşturulan yarış rehberi konusunu mutlaka okumalısınız,İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! 
daha önceden düzenlediğimiz Cumartesi Yarışları gibi ligler mevcuttu fakat aktiflik az olması nedeniyle şu anda durdu,talep artması durumunda kaliteli yarışlar düzenlenecektir ayrıca burda ki ödüller cruise sunucusu yoluyla verilmektedir,eğer yarışı seven biriyseniz cruise sunucusunda hız sınırlarına uygun giderek değil de yarışlardan büyük paralar kazanabilirsiniz.
[Resim: 9YdzyN.jpg]
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Anahtar Kelimeler

Yarış Sunucusu Kuralları, Yarış Sunucusu Kuralları indir, Yarış Sunucusu Kuralları Videosu, Yarış Sunucusu Kuralları online izle, Yarış Sunucusu Kuralları Bedava indir, Yarış Sunucusu Kuralları Yükle, Yarış Sunucusu Kuralları Hakkında, Yarış Sunucusu Kuralları nedir, Yarış Sunucusu Kuralları Free indir, Yarış Sunucusu Kuralları oyunu, Yarış Sunucusu Kuralları download