Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

kendim süslemiş olduğum s14A

Konu

arkadaşlar can sıkıntısına dolaşırken rastgele denk geldi araç bi modluyayım dedim bende nasıl olmuş yorumlarınızı alayım dedim Smile
Önden
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
arkadan
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

tekliflere açığım şunu şöyle yapsaydın daha iyi olurdu gbi Smile
NE MUTLU TÜRKÜM DıYENE
[Resim: pmkcc.jpg]

eline saglık cok guzel olmus ancak tam göremedim ama stoplarda ince seritler yok galiba cok bellı olmayacak sekılde ınce serıtler cekersen cok daha çekici olur araba Wink Başarılı..

ıyi Forumlar... JAPAN
yorumun için teşekkür ederim Smile
şerit yok şeritler hangi renk olsun peki ?
NE MUTLU TÜRKÜM DıYENE

Ben onu fikir sundum ama yapmak istiyosan bej yada beyaz yap cok ince olsun ama hatta bekle ben kendi silviamın fotosunu cekip buraya mesaj atayım bu konu altına ordan bakarak yap

Coming Soon Wink
çok teşşekür ederim TheSkateR

tmm japan kardeş bekliyorum fotoyu
NE MUTLU TÜRKÜM DıYENE

Paylaşım için teşekkürler , ellerine sağlık ...
LFS "byBOYKA" dan sorulur ...
Araç kaliteli olmamış yada grafiklerin güzel değil
[Resim: rszdz.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task