Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Yardım usb gamepad

22-07-2013, Saat: 14:00
Herkese iyi günler  Smile
Aslında lfsyi 3 senedir falan oynuyorum ama joystick ya da kol dedigimiz seyi yeni almıs bulunmaktayım. Sorunum lfs de bi kolla oynayamam. Ayarlarda kontrollere geliyorum en ustte generic usb joystick gamepad yazıyor ama onu nasıl aktiflestiricegimi anlayamadım acıkcası yani tıklama gibi bi secenegim de yok bu arada kol da herhangi bi sikintim yok yani Fifa 13 de test ettim calisiyor. Guncel bi forum oldugu icin burayı tercih ettim yardımlarınızı bekliyorum....

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Sorunu cozdum tamam gayet kolaymıs fakat gaz ayarı falan onları nasıl yapıcam yardım edebilir misiniz
gti4lif3
22-07-2013, Saat: 14:16
Bu oyun bazı oyun kolları ve direksiyon ile tam uyumlu çalışmıyor.goldmaster direksiyon seti aldım sadece sağ sol dönüyordu gaz a basınca firenede aynı anda basıyordu.ama başka bir yarış oyununda düzgün çalışıyordu.oyüzden biraz daha kurcala olmazsa değiştirmeni tavsiye ederim kolu.
Fatikngage
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task