Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Bolu dan herkese selam...

1076
339
2
26-07-2013, Saat: 18:20
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Adım Tuna, 36 yaşındayım müzisyenim ve boluda ikamet ediyorum. similasyon yarışlarında başarılı bir geçmişim olduğunu söylesem sanırım yanlış olmaz. GT serini 1 den 5 e kadar yalayıp yuttum desem yeridir. ps3 ü satmamla beraber pc de similasyon oyunu arayışı içindeyken lfs karşıma çıktı. oyunu henüz yüklemeden üye oldum. Öncelikle yapmam gereken birşeyler varsa fikir verirseniz sevinirim çünkü bu oyunda yeniyim.

*ısim: Tuna DEMıR
*Hobileri: Otomobil kullanmak, seyahat, motosiklet kullanmak, fotoğraf çekmek, futbol ve internet.
*Okul veya iş durumu: A.ı.B.Ü Müzik Bölümü mezunuyum
*LFS Nicki: Twona
*Ek bilgiler(zorunlu değil): Vermek istemiyorum
twona
26-07-2013, Saat: 22:03
Hoş geldiniz öncelikle üye tanıtım bölümünü doğru bir şekilde tanıtmanız gerekiyor Smile GT sesirisinden  4 e kadar oynadım halada bıkmadan oynamaya devam ediyorum LFS de 5. yıl oldu sanırım onda da öle devam ediyorum sıkılmadan

Simülasyon iyidir iyi yarışlarSmile  LFS ile bilgiler için ise buraya İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! tıklayınız Smile
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

TRacing Team
TRacingTeam
30-07-2013, Saat: 20:40
h.g
[Resim: 12142167826_e23a74c351_k.jpg]
Means
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90