Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

Bolu dan herkese selam...

Konu

Son Düzenleme: 27-07-2013, Saat: 03:51, Düzenleyen: twona.
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Adım Tuna, 36 yaşındayım müzisyenim ve boluda ikamet ediyorum. similasyon yarışlarında başarılı bir geçmişim olduğunu söylesem sanırım yanlış olmaz. GT serini 1 den 5 e kadar yalayıp yuttum desem yeridir. ps3 ü satmamla beraber pc de similasyon oyunu arayışı içindeyken lfs karşıma çıktı. oyunu henüz yüklemeden üye oldum. Öncelikle yapmam gereken birşeyler varsa fikir verirseniz sevinirim çünkü bu oyunda yeniyim.

*ısim: Tuna DEMıR
*Hobileri: Otomobil kullanmak, seyahat, motosiklet kullanmak, fotoğraf çekmek, futbol ve internet.
*Okul veya iş durumu: A.ı.B.Ü Müzik Bölümü mezunuyum
*LFS Nicki: Twona
*Ek bilgiler(zorunlu değil): Vermek istemiyorum
Hoş geldiniz öncelikle üye tanıtım bölümünü doğru bir şekilde tanıtmanız gerekiyor Smile GT sesirisinden  4 e kadar oynadım halada bıkmadan oynamaya devam ediyorum LFS de 5. yıl oldu sanırım onda da öle devam ediyorum sıkılmadan

Simülasyon iyidir iyi yarışlarSmile  LFS ile bilgiler için ise buraya İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! tıklayınız Smile
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

TRacing Team

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  S.a Ankaradan selam olsun BeratFg 4 766 19-08-2013, Saat: 10:41
Son Yorum: BeratFg
  selam. hasanozer 1 456 18-08-2013, Saat: 10:00
Son Yorum: TRacingTeam
  Selam frozen35 0 426 17-08-2013, Saat: 18:05
Son Yorum: frozen35