Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

oyunun bilgisayara yüklenmemesi

Konu

merhabalar arkadaşlar. Ben windows xp kullanıyodum. pc ye format attırmak zorunda kaldım. LFS silindi. Tekrardan oyunu yüklemeye çalıştım ama oyun indiyor ve hata veriyor. Bilgisayarımın şu anki sürümü windows 7. Yardımcı olabilir misiniz ? hata nerededir ?
ne hatası alıyorsun ?
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

TRacing Team
ındirdiğin dosyada virüs olabilir ve güvenlik duvarı indirmeyi otomatik iptal edebilir, hangi sürüm oynuyorsun yardımcı olayım.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Bence en güvenli yer Tamındir.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Bu linke tıkla ve indir herhangi bir sorunla karşılaşacağını sanmıyorum. Yardımcı olduysam ne mutlu bana..
hatayı bize fotograflayıp gönderirsen yardımcı olmak daha kolaylaşır
DÜŞ PEŞİNDEYSEN DÜŞ PEŞİME...
arkadaslar bende jant yaması indirdiğimde veya başka bir program arabalar haric hep bu hatayı veriyor ne yapmalıyım ? 
Jant programını açamama hatanız VCRedist'lerin ve NetFramework Dosylarının yüklenmemesinden dolayı olabilir.
NetFramework'un tüm sürümlerini yükleyiniz.
[Resim: 6aVGZ9.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task