Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

oyunun bilgisayara yüklenmemesi

31-07-2013, Saat: 00:09
merhabalar arkadaşlar. Ben windows xp kullanıyodum. pc ye format attırmak zorunda kaldım. LFS silindi. Tekrardan oyunu yüklemeye çalıştım ama oyun indiyor ve hata veriyor. Bilgisayarımın şu anki sürümü windows 7. Yardımcı olabilir misiniz ? hata nerededir ?
By_SüLeyman
03-08-2013, Saat: 16:28
ne hatası alıyorsun ?
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

TRacing Team
TRacingTeam
09-08-2013, Saat: 14:53
ındirdiğin dosyada virüs olabilir ve güvenlik duvarı indirmeyi otomatik iptal edebilir, hangi sürüm oynuyorsun yardımcı olayım.
[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Nizzy
16-11-2013, Saat: 21:48
Bence en güvenli yer Tamındir.
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Bu linke tıkla ve indir herhangi bir sorunla karşılaşacağını sanmıyorum. Yardımcı olduysam ne mutlu bana..
Lifeless
18-11-2013, Saat: 23:15
hatayı bize fotograflayıp gönderirsen yardımcı olmak daha kolaylaşır
DÜŞ PEŞİNDEYSEN DÜŞ PEŞİME...
eminsemiz
29-04-2015, Saat: 07:37
arkadaslar bende jant yaması indirdiğimde veya başka bir program arabalar haric hep bu hatayı veriyor ne yapmalıyım ? 
CLOWN
30-04-2015, Saat: 12:19
İzinli
Jant programını açamama hatanız VCRedist'lerin ve NetFramework Dosylarının yüklenmemesinden dolayı olabilir.
NetFramework'un tüm sürümlerini yükleyiniz.
[Resim: 6aVGZ9.png]
byBOYKA
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task