Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

XR - BMW E30 M20 Cabriolet

01-09-2013, Saat: 06:00

XR - BMW E30 M20 Cabriolet

[Resim: ET67mxa.png]

[Resim: vYjAPJM.png]

[Resim: uypjXoy.png]

[Resim: waO26GL.jpg]

[Resim: mMxSt0z.jpg]

AÇIKLAMA

Fotoğraflar ve linkler bana aittir, yama "LFS Turkish StyLee" sayfasından alıntıdır. Emeklerine sağlık...
Kurulumu bilmeyen arkadaş için; rardan çıkan dds ve veh klasörlerinin içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yerdeki:
"LFS/data/" içindeki dds ile veh klasörlerinin içine kopyalayarak aynı isimde olan dosyaları değiştirin, işlem bu kadar. ıyi oyunlar...

NOT: Ekran görüntülerindeki dds düzenlemelerim, jant ve tweak kodu rara dahil değildir. Araç orijinaldir.

ıNDıRME LıNKLERı

1) Mediafire: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
2) 4shared: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
3) Dosya.tc: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

[Resim: tumblr_miwm57KhNv1rsdvd4o1_500.gif]
Nizzy
01-09-2013, Saat: 06:03
Mod kullanan birisi değilim ancak bu çok tatlı durmuş plaka değişse bu modu yaparım Smile
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

TRacing Team
TRacingTeam
01-09-2013, Saat: 06:47
Aklınızdaki plakayı bana belirtirseniz dds olarak hazırlayıp atabilirim. Smile
Nizzy
09-09-2013, Saat: 12:55
kardes bana 35 Yan 06 olurmu bide ortadaki camı kaldırabilirsen cok memnun olurum kardesim Wink
kortorsor
10-09-2013, Saat: 07:21
Öncelikle foruma yama indirip kaçmak için üye olmadıysanız lütfen kendinizi tanıtın. Aksi taktirde isteğiniz gerçekleşmeyecektir.
Ayrıca; doğrusu sineklik olan cam dediğiniz parça içinse maalesef bir şey yapamam, bunun için vob. dosyasını açmak gerekir.
Nizzy
10-09-2013, Saat: 14:26
eline sağlık çok güzel olmuş dds'leri çok kaliteli peki onlide çalıyormu öğrnebilirmiyim ? şimdiden tşk
Smile Smile Smile Smile Smile SmileBy Salih Smile Smile Smile Smile Smile  Smile
BySalih
10-09-2013, Saat: 15:49
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim; lakin aracın yapımcısı ben değilim. Yapımcı arkadaşın hakkını yemek istemem.
ındireceğiniz rarda aracın yapımcının yayınladığı haline ulaşacaksınız, fotoğraflar benim dds ve vob oynamalarım olan haline ait.
Lafı daha fazla uzatmadan sorunuzun cevabına gelecek olursak; evet, yama demo ve lisanslı olarak online oynamaya müsaittir.
Nizzy
10-09-2013, Saat: 16:50
Nizzy hakkını helal et çünkü dds leriyle oynarım haberin olsun
Smile Smile Smile Smile Smile SmileBy Salih Smile Smile Smile Smile Smile  Smile
BySalih
13-09-2013, Saat: 05:52
Varsa helal olsun tabi ama dediğim gibi aracın yapımcısı ben değilim. Smile
Nizzy
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task