Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

S3 lisans hediyeli etkinlik hk.

Anket Başlığı: S3 lisanslı hediye etkinliğimize yarış demiştim ama sonra dedim ki oylama ile kararlaştırmak en iyisi, sizce ne tür etkinlik olsun
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Race
35.71%
5 35.71%
Drıft
42.86%
6 42.86%
Drag
21.43%
3 21.43%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

28-12-2015, Saat: 20:43
merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde s3 lisans hediyeli etkinlik yapacağımızı duyurmuştuk.
bu etkiliği GTR serisi ile oval pistte yapmayı planlıyorum bence bu pist herkes için ideal.
Size ufak bir tüyo vereyim şimdiden uzun uzun turlayın ve süre kasın
şimdiden iyi eğlenceler.  Wink

Yarış tarihi ise okuyan arkadaşlarımızı düşünerek 15 tatili seçtim hemen hemen 1 aydan kısa süreniz kaldı antrenmana şimdiden başlarsanız iyi edersiniz çünkü görünüşe göre s3 lisansa sahip olmak isteyen kişi sayısı bir o kadar fazla

ılerleyen günlerde etkinlik afişi ve gerekli bilgileri paylaşacağız.

Sorusu olan bu ileti altına sorabilir.
Türkiye'nin LFS deki Resmi Adresi

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

TRacing Team
TRacingTeam
28-12-2015, Saat: 20:54
şöyle ilk sıradan yerimizi ayıralım Big Grin
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
AhmetFurkan
28-12-2015, Saat: 21:25
şimdiden Başarılar
Hideaki
28-12-2015, Saat: 21:53
(28-12-2015, Saat: 20:43)TRacing link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde s3 lisans hediyeli etkinlik yapacağımızı duyurmuştuk.
bu etkiliği GTR serisi ile oval pistte yapmayı planlıyorum bence bu pist herkes için ideal.
Size ufak bir tüyo vereyim şimdiden uzun uzun turlayın ve süre kasın
şimdiden iyi eğlenceler.  Wink

Yarış tarihi ise okuyan arkadaşlarımızı düşünerek 15 tatili seçtim hemen hemen 1 aydan kısa süreniz kaldı antrenmana şimdiden başlarsanız iyi edersiniz çünkü görünüşe göre s3 lisansa sahip olmak isteyen kişi sayısı bir o kadar fazla

ılerleyen günlerde etkinlik afişi ve gerekli bilgileri paylaşacağız.

Sorusu olan bu ileti altına sorabilir.
oy verin sizin istediğiniz etkinlik olsun.

TRacing Team
TRacingTeam
28-12-2015, Saat: 23:24
Etkinlik Race olucaksa izninizle katılmak isterim.
redtifosi
29-12-2015, Saat: 00:30
(28-12-2015, Saat: 23:24)redtifosi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Etkinlik Race olucaksa izninizle katılmak isterim.
izin diye birşey yok dileyen herkes katılabilir. katılım şartları en kısa sürede bildirilecektir.
ilginiz için teşekkürler

TRacing Team
TRacingTeam
29-12-2015, Saat: 10:43
Etkinliğin yapılacağı server buradanmı duyurulacak , bilgi verebilirmisiniz acaba?
ugurdalgic52
29-12-2015, Saat: 19:58
(29-12-2015, Saat: 10:43)ugurdalgic52 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Etkinliğin yapılacağı server buradanmı duyurulacak , bilgi verebilirmisiniz acaba?
Detaylı bilgiyi burada paylaşacağız ve burada paylaştığımızı facebook sayfalarından duyuracağız.

TRacing Team
TRacingTeam
03-01-2016, Saat: 19:47
Ben demo kullanıcısıyım oval pist yok nasıl yarısabilirim
by_lfs
04-01-2016, Saat: 20:27
(03-01-2016, Saat: 19:47)by_lfs link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Ben demo kullanıcısıyım oval pist yok nasıl yarısabilirim
Eğer oval pistinde olursa crackli server da yaparız ve öle yarışırsın

TRacing Team
TRacingTeam
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task