Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

Pist Bilgileri Alınamadı hatası.

Konu

Arkadaşlar ben bir server'e girerken pist bilgileri alınamadı hatası alıyorum nasıl çözebilirim?
Son Düzenleme: 30-12-2018, Saat: 12:49, Düzenleyen: EmirhanPALA.
64 bit redegit ayarlarını yapman gerekiyor forum sitemizde otomatik yapan programı bulabilirsin. Aşağıda vermiş olduğum linkten sorunsuz bir şekilde s2 açabilirsin.
Link: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
Son Düzenleme: 30-12-2018, Saat: 15:34, Düzenleyen: Marinv2.
Yaptım fakat hala pist bilgileri alınamadı hatası alıyorum.
Son Düzenleme: 30-12-2018, Saat: 16:10, Düzenleyen: EmirhanPALA.
(30-12-2018, Saat: 15:34)Marinv2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Yaptım fakat hala pist bilgileri alınamadı hatası alıyorum.
Oyun sürümün ney ? İp patchde yaptınmı?
6T, ip patch'i yapıyorum, verdiği yazı done! yani yaptım, unlocker'da yapıyorum fakat server'den hala pist bilgileri alınamadı hatası alıyorum.
(30-12-2018, Saat: 16:16)Marinv2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! 6T, ip patch'i yapıyorum, verdiği yazı done! yani yaptım, unlocker'da yapıyorum fakat server'den hala pist bilgileri alınamadı hatası alıyorum.
Sunucularımız 6r sürümünde olduğundan dolayı bu hatayı alıyorsun.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Veh hatası ismail131 1 772 10-09-2013, Saat: 21:14
Son Yorum: eminsemiz
Task