Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Venom Takımından İki Kişi Kovalamacaya Karıştı. + İğrenç bir hakaret!

04-01-2019, Saat: 20:54
#1
Çevrimdışı
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: SLaYeR06
Nick: [POLİS]TheShopare
Mpr(%100 Olması gerekli): İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Resim: Küfür Resim : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Açıklama(Detaylı): Kovalamaca Esnasında venomBatu ve venomLuchi Denilen iki şahıs kovalamaca sırasında kaçan şahsa yardım etmeye kalkmışlardır. Polisin önünü kesmeler, polise vurmalar,kovalamacadaki şahsa takıldığı yerde yardım etmeler vs... venomUlaşda Hakaret Etmiştir polislik görevinden çıkınca...

Gereğinin yapılmasını istiyorum. Fazla Oldular Artık. Üstüne birde hakaret var.!Hani boş yapma demeler falan onları eklemedim gerekte yok zaten. Ama Bu Yaptığı ? : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


Şikayet Eden Kişi Bilgileri

#1Kullanıcı Adı: batuhanbaba5067
Nick: YVenom-Batu

#2Kullanıcı Adı: batuhan061

Nick: YVenom-Luchi#3HAKARET EDEN KİŞİ BİLGİLERİ
Kullanıcı Adı : ulas.ozgulll

Nick: YVenom-Ulas
SLaYeR06
04-01-2019, Saat: 20:57
#2
Çevrimdışı
Polise vurmadım ve önünü kesmedim bakabilirsiniz
batuhan061
04-01-2019, Saat: 21:05
#3
Çevrimdışı
Ama kovalamacaki bir adama yardım ettin ? suçluya ?
SLaYeR06
05-01-2019, Saat: 09:00
#4
Çevrimdışı
Venom Batu nickli batuhanbaba5067 kullanıcı adına sahip olan oyuncu '' KASITLI VE ARTNİYETLİ '' bir şekilde 10 dakika boyunca eylemini sürdürerek kural ihlali yapmış ve kaçan suçluya avantaj sağlamak için Polise müdahele etmiştir. Sunucumuzdan uzun süreli uzaklaştırılmıştır.

Venom Luchi nickli batuhan061 kullanıcı adına sahip olan oyuncu '' KASITLI VE ARTNİYETLİ '' bir şekilde etkisiz hale gelen suçluya yardım ederek yeniden uzaklaşmasında yardımcı olmuş ve defalarca kovalamacayı takip etmiştir. Sunucumuzdan uzun süreli uzaklaştırılmıştır.
AykutK
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90