Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Multi Venom

1391
192
1
09-01-2019, Saat: 02:16
#1
Çevrimdışı
Venom Ekibinden ulas.ozgulll multi yapmaktadır venom luchi isimliye para attı ama o şahıs banlı ban listesinde duruyor luchi isimli kişinin k adı batuhan061 mpr aldım ama mprde para atma gözükmüyor saat 02:03 02:04 sularında olmuştur bu venomlarla acil ilgilenin herkes şikayetci ve suçlu çarparken bile artislik yapıp kavga çıkarıyorlar!!!
ergin
09-01-2019, Saat: 02:53
#2
Çevrimdışı
Oyun içerisinde klan arkadaşlarımın sinirli çıkışlarından dolayı öncellikle özür dilerim. ve benim banlı olmamla para atmanın multiyle alakası yoktur bunu da hatırlatmak isterim.
arkadaşımdan rica ettiğimden dolayı kasıyordu para ve attı eğer yasaksa banım açıldığında arkadaşıma geri iade ederim. herkes şikayetçi olabilir şikayetler ulaştığı zaman cezamızı çekiyoruz. saygılarımla Luchi..
[Resim: 16BJGb.jpg]
batuhan061
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90