Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Cruise sunucusundaki klan sahipleri ve üyeleri bilgilendirme hk.

1396
323
0
11-01-2019, Saat: 19:31
#1
İzinli
Merhabalar,
Son zamanlarda dikkat çeken takımlar ve sürekli yeni takımların kurulup üye toplanması ve bizim topluluğumuzu kırmaya çalışan kötü niyetli insanlar yüzünden bir sadakat zinciri kurmaya karar verdik ve bu zincirde sunucumuza sadık oyun oynuyan klanları belirlemek istedik. Klan sahiplerine özel rütbe ve kategori açmaya karar verdik. Klanlarının tanıtımını yapmıyan, Sürekli farklı klan açıp konu paylaşan ve Sunucularımıza zarar vermeye çalışan Vb. Davranışlarda bulunan kişi&(ler) LFSTurkey.NET Sunucularından kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır!

Şuanda sunucu içerisinde bir klandaysanız derhal o klandan çıkıp başvuru yapmasını bekleyiniz. İncelemelerimizi yaptıktan sonra buradan: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! klanınızın onaylanıp onaylanmadığına bakınız ve o şekilde oyun içerisinde tag alınız.

Örnek klan tanıtım konusu ve kuralları(herkes şartlara uymak zorunda): İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Klan tanıtımının açılacağı bölüm direk link: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
EmirhanPALA
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90