Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Never Give Up - Klan Tanıtımı

13-01-2019, Saat: 18:39
#1
Çevrimdışı
Klan ne zaman kuruldu: 24.11.2018
Klan Lideri: Batuhan Tepe (Luchi) - Mehmet Güleç (Japon)
Klan Ceo(Varsa): x
Klan Yardımcıları: Ruzgar (ruzgar semih)
Klan Adı: Never Give Up
Klan Tagı: NGU(Oyundaki İşaret)İsim
Klanın Uzmanlık Alanı: Drag
Klanda kaç üye var: 20
Klan Açıklaması: Aile ortamıyla ilerleyen bir klan
Klan Videosu: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Klan Logosu: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Klan Üyeleri(Forum ve Oyun içi isim ve  kullanıcı adı):
NGU#Luchi (batuhan061) - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
NGU#JAPON (Mehmetgulec) - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
NGU#Ruzgar (ruzgar semih) - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
15 Günde 1 Oyuncu Alma Listesi:
NGU#Sametaqa (sametbqbq28) - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - Alınma Tarihi:13.02.19
NGU#Fluence (batuhan) - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - Alınma Tarihi:28.02.19
NGU#Ferhat (babalaoguz) - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - Alınma Tarihi 15.03.19Skinsler
FXO; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
FZ5; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
RB4; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
UF1; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
UFR; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
XFG; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
XFT; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
XRG; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
XRT; İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
[Resim: 16BJGb.jpg]
batuhan061
14-01-2019, Saat: 22:25
#2
Çevrimdışı
Kullanıcıları alt alta yazıp forum profillerinin linklerinide vermeniz gerekmektedir. Konuyu düzenleyin lütfen.
EmirhanPALA
15-01-2019, Saat: 14:59
#3
Çevrimdışı
Merhaba,

Yeni açılan takımlar sadece 3 oyuncu bildirebilirler, bu 3 oyuncuyu alt alta kurallarda belirtildiği gibi gösterip başvurunuzu düzenleyiniz.
İlerleyen zamanlarda oyuncu alımlarıyla ilgili bir kural getirilecektir takipte kalınız.
AykutK
15-01-2019, Saat: 21:52
#4
Çevrimdışı
konu düzenlenmiştir tekrar inceleyebilirsiniz.
batuhan061
16-01-2019, Saat: 19:18
#5
Çevrimdışı
Merhaba,

Onaylanmıştır. Konuda ismi bulunan oyuncular oyun içinde takım tagı ile dolaşabilir.
AykutK
16-01-2019, Saat: 19:29
#6
Çevrimdışı
Tebrikler, Takımınızın rütbe ve kategorisi oluşturulmuş olup gerekli olan yetki ve izinler verilmiştir.

Kategori: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


#KonuKilit
EmirhanPALA
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task