Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

LFSTurkey.NET Launcher Cruise Sunucusuna Özel

23-01-2019, Saat: 20:04
İzinli
Merhabalar,
Bildiğiniz üzere cruise sunucusunda hile açan arkadaşlara önlem alabilmek için geliştirmiş olduğumuz bir adımdır.
Cruise sunucumuzda oynayan admin dahil herkes bu programı kullanmak zorundadır. Aldığınız hataları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Kurulum(Resimli Anlatım): İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
İndirme Linki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Kod:
ChangeLog V1.0.0.3;
1.Yeni ve farklı arayüz.
2.Oyun çalıştırma sistemi.
3.Script yazma,silme ve okuma eklendi.
4.Önceki hatalar fixlendi.
5.Sürekli yazdığı komut kaldırıldı.
6.Sayaç eklentisi yapıldı.
ChangeLog V1.0.0.2;
1.Oyun içinde aktif edildiğinde algılama eklenildi.
2.İzleyici engellendi.
3.Yeni alt yapı atıldı ve arayüz iyileştirildi. Yeni alt yapı ile daha güvenli hale getirilmesi amaçlanıyor.
ChangeLog V1.0.0.1;
1.Sürekli ekrana gelen en son sürüme sahipsiniz yazısı kaldırıldı.
2.Sabit şifre özelliği deaktive edildi.

Nasıl Kullanılır?
  1. Çok kişilik oyun -> Yeni sunucu aç -> Yönetici Şifresi = LFSTurkey yaz ve geri diyip çık.
  2. Oyunu LFS.exe'nin bulunduğu dizine at.
  3. Programı çalıştır.
  4. Gözat'a basıp. Dosyaları atmış olduğun LFS.exe dizinine gir ve LFS.exe'yi seç.
  5. Otomatik olarak program script yazıp insim portunu ve sunucumuza giriş yapıcaktır. Not: Programı kapattığınızda oyunla birlikte kapanır ve yazılan script silinir.
  6. Başlat dedikten sonra sağında gelen doğru butonuna tik koyarak sunucuda kesintisiz oynayabilirsiniz. İyi oyunlar...

Videolu Anlatım

Programdan Resimler;
[Resim: d39e1c8c7f5.jpeg]
[Resim: 25db880a4b5.jpeg]
[Resim: f28fd07bf2e.jpeg]
[Resim: de34343f695.jpeg]
[Resim: 54d42fa5a71.jpeg]
EmirhanPALA
24-01-2019, Saat: 17:09
Eline Sağlık.
Pala Smile
serhatkaraca
25-01-2019, Saat: 11:07
Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
20 saniye aralıklarla bu çıkıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çıkan Şey:Yanlış komut. !yardim yazıp komutlara bakabilirsin!
hiç komut yazmıyorum ama genede bu yazı çıkıyor ve rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.
ruzgar semih
25-01-2019, Saat: 13:56
İzinli
(25-01-2019, Saat: 11:07)ruzgar semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
hiç komut yazmıyorum ama genede bu yazı çıkıyor ve rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.
Sunucumuzda program yeni aktif oldu. Artık kullandığınızda bu tür hatalar alıcağınızı sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. İyi oyunlar
EmirhanPALA
25-01-2019, Saat: 14:17
indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.
1BaBaPro1
25-01-2019, Saat: 14:34
İzinli
(25-01-2019, Saat: 14:17)1BaBaPro1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.
Problem senden kaynaklı googlede Arşiv biçimi tanımıyor gibi yazıp hatanın çözümüne ulaşabilirsin. Yüklenen dosyada hiç bir sıkıntı yoktur.
EmirhanPALA
25-01-2019, Saat: 14:47
(25-01-2019, Saat: 14:34)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
(25-01-2019, Saat: 14:17)1BaBaPro1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! indirdim ama rarı açarken sorun ile karşılaşıyorum. arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı diyor.
Problem senden kaynaklı googlede Arşiv biçimi tanımıyor gibi yazıp hatanın çözümüne ulaşabilirsin. Yüklenen dosyada hiç bir sıkıntı yoktur.
saolun sorun googledeymiş.
1BaBaPro1
25-01-2019, Saat: 18:01
(25-01-2019, Saat: 13:56)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
(25-01-2019, Saat: 11:07)ruzgar semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Merhaba ben launcher'ınızı yaptım ama oyun içi bi sorun ile karşılaştım
Sunucumuzda program yeni aktif oldu. Artık kullandığınızda bu tür hatalar alıcağınızı sanmıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. İyi oyunlar
Rica ederim.Kolay Gelsin  Smile
ruzgar semih
25-01-2019, Saat: 21:50
Launcher aktif edildikten sonra pist bilgileri alınamadı hatası almaya başladım.Videodakilerin hepsini aynı şekilde yapıyorum olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir bu?
bnym97
25-01-2019, Saat: 22:22
İzinli
(25-01-2019, Saat: 21:50)bnym97 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Launcher aktif edildikten sonra pist bilgileri alınamadı hatası almaya başladım.Videodakilerin hepsini aynı şekilde yapıyorum olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir bu?
Pist bilgileri alınamadı hatasının launcher ile alakası yok fakat almış olduğunuz hatayı İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! buradaki linkteki dosyaları indirip 1-1 uygulayıp çözebilirsiniz.
EmirhanPALA
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task