Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Hayata dair özel bölümü nedir ?

Anket Başlığı: LFSTurkey'de Hayata dair özel bölümü açıldı , sor bakalım niye yaptık ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Sormayacağım
0%
0 0%
Uff snne be slk .s
0%
0 0%
Tuzlu fıstık var , yen mi
0%
0 0%
Niye yaptın ?
0%
0 0%
Kader utansın
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

12-12-2017, Saat: 13:05
İzinli
Merhaba arkadaşlar ,

Hayata dair özel bölümü LFSTurkey'de kişisel hayatımızdaki yaşadığımız sorunları , aradığımız cevapları veya insanlardan fikir almak amaçlı sormak istediğimiz tüm ciddi sorunları kapsayan bölümdür.

* Aşk hayatınızda herhangi bir problem veya sorun oluşur fikir almak istersiniz konu açarsınız ( birini seviyorum ne yapmalıyım gibi )

* Kişisel problemleriniz olur konu açar fikir almak istersiniz ( sivilcelerim çıkıyor nasıl kurtulurum gibi )

* Kendinizle ilgili sorulara cevaplar ararsınız ( şöyle bir saç stili yapmak istiyorum nasıl olur gibi )

Bu gibi hayata dair tüm soru ve sorunları İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! insanlara sorabilirsiniz.
EmirhanPALA
25-12-2018, Saat: 23:48
İzinli
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
EmirhanPALA
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task