Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Genç bir adam olarak , ileride işsiz kalacağım korkusu yaşıyor musunuz ?

153
869
5
Anket Başlığı: Genç bir adam olarak , ileride işsiz kalacağım korkusu yaşıyor musunuz ?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet , yaşıyorum. Hangi mesleği yapabileceğime karar bile veremiyorum.
20.00%
1 20.00%
Hayır , yaşamıyorum. Ben hertürlü yolumu bulurum.
80.00%
4 80.00%
Bilmiyorum , bunu hiç düşünmemiştim.
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 5 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

12-12-2017, Saat: 13:18
İzinli
İşsiz kalma sorunu özellikle yaşı büyümüş , askerden gelmiş insanlar için korku dolu birşey. Özellikle de çevrenizdeki insanları önemsiyor ve güven vermiyorsanız , onlar tarafından işsiz olduğunuz için size karşı şuana kadar kullanılmamış , güvensizlik dolu cümleler duyabilirsiniz.

LFSTurkey genç kardeşlerimizin genelde ziyaret ettiği bir forum , bir gençlik forumu. Peki sizler , genç insanlar olarak , ileride hiç işsiz kalacağım korkusuna kapılıyor musunuz ? Ya da ileride beni ne mutlu eder sorunusu kendinize soruyor musunuz ?

Anketi cevaplamakla birlikte , fikirlerinizi uzun uzun belirterek , buranın bu konuyla ilgili içinizi dökebileceğiniz bir ortam olduğunu unutmayın.
EmirhanPALA
12-12-2017, Saat: 14:06
Selam canım, askerlik öncesi ve sonrası toplam olarak 8 senedir aynı firmadayım sevdiğiniz işi yapmaya çalışın kovalayın mutlu olun hayata küsmeyin daha işin başındasınız çevrenize bakın hangi mesleği seçebilirim diye bir araştırma yapın. Ancak boş durmayın ya çalışın yada okuyun ailenin sana ihtiyacı olabilir boynu bükük bırakmayın
Vesselam.
LFS TURKEY MOTOR SPORT
O.Elitas
12-12-2017, Saat: 18:27
yararlı cevaplar yazılmıs tesekkurler
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
[RSP]Ibrahim
13-12-2017, Saat: 18:43
Biraz kendini geliştiren bir insan asla işsiz kalmaz her şekilde yolunu bulur
İş konusunda tüm herkesin mutlaka izlemesini istediğim bir video var
Link İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Ayrıca diğer videolarında mutlaka izlemenizi öneririm
Selahaddin Kaplan
14-12-2017, Saat: 11:37
İbocum attığım linke özellikle bakmanı istiyorum
Selahaddin Kaplan
16-12-2017, Saat: 15:51
bakayım
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
[RSP]Ibrahim
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90