Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Bilerek Çarpma

14-03-2019, Saat: 22:35
Şikayet edilen kişi

Kullanıcı Adı : Piseac

Nick: Pisagor 

MPR : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Resim: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Açıklama: Ben aracımla kendi şeridimde hız sınırına çok yakın birşekilde ilerliyordum bu arkadaş arkadan gelip bana vuruna . Bana arkadan geldi koskaca yolda vurdu ben yinede birşey demedim ancak suçlu kendisi olmasına rağmen halen bana ''hocam napıyorsun'' gibi birşey söyledi . Cruise server de sıfır araba alıp gezmeyi imkansız hale getiriyor bu ve bunun gibi arkadaşlar. Lütfen gereği yapılsın.

Şikayetçi Kişi;

Kullanıcı Adı: AlamutHarameyn

Nick: M&S'Night'W
AlamutHarameyn
14-03-2019, Saat: 23:05
MPR Süresi belirtin bir dahakine.

MPR SÜRESİ; 1:39:57:34
Jaws2
14-03-2019, Saat: 23:35
Kusura bakmayın birdahakine belirteceğim sonuç nedir ?
AlamutHarameyn
16-03-2019, Saat: 15:47
Aynı kişi benimde oyunumu zehir etti mpr var elimde bunu nasıl ulaştırabilirim
w203
16-03-2019, Saat: 21:05
(14-03-2019, Saat: 23:35)AlamutHarameyn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Kusura bakmayın birdahakine belirteceğim sonuç nedir ?
Gerekli işlem yapılmıştır.

-Konu kilit.
[Resim: os8zlc.jpg]
Jaws2
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task