Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla
05-05-2019, Saat: 13:30
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: ANTEPLİÇILGIN
Nick: Geylani27
Mpr(%100 Olması gerekli): İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Resim: SS1: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
           SS2: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
           SS3: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
             SS4: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Açıklama(Detaylı):
iyi günler;
Screenshotlarda görülen mesajlarda antepli çılgın denen şahıs bana karşı ağır küfürler etmiştir. Ayrıca arkadaşım ataberkede saygısız konuşmlara yapmıştır. Banlanacan dediğim zamanda multi açarım dedi. Kişiliksiz insan anca böyle olur.Çocukluğuna veriyorum.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: [F20A] NECMİ
Nick:t300rsnecmi

ve bunun cezasının sadece banlanmak olmasın ben bu çocuğa ait telefon numarasını ve ip adresini sitiyorum
[F20A] NECMİ  
t300rsnecmi
07-05-2019, Saat: 23:49
Konuyu kurallara uygun açın. (Mpr eksik)
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
SkorSky
08-05-2019, Saat: 14:42
SS ler yeterli değil mi
t300rsnecmi
08-05-2019, Saat: 15:07
resim ile atılan sslerde kullanıcı adını göremiyoruz mpr de herşey detaylı şekilde izleniyor
SkorSky
11-05-2019, Saat: 19:31
up up
t300rsnecmi
14-05-2019, Saat: 01:25
Mpr izlendi gerekli işlem yapılacaktır.
SkorSky
14-05-2019, Saat: 23:40
(14-05-2019, Saat: 01:25)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Mpr izlendi gerekli işlem yapılacaktır.
Gerekli İşlem yapılmıştır.
SkorSky
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task