Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

[Cruise] YANLIŞ KİŞİYE BAN ATILMASI

Konu

TPT MEHMET ADLI KİŞİ TERS YÖNE GİRMİŞTİR. BUNU GÖREN ADMİN BİLEREK VEYA YANLIŞLIKLA BANA 3 GÜNLÜK BAN ATMIŞTIR.  Angry

TARİH: 09.06.2019
SAAT: 22:10 

OLAY YERİ: PİTTEN ÇIKIŞTA SAĞ TARAF TEK YÖNLÜ YOL.

S2 ADIM : Beraat ARSLAN12
SW K.ADIM: MORTALMEN46

ACİLEN ÇÖZÜLMESİNİ ARZ EDERİM...
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Pitte ters gitmekten değil bu linkteki şikayetten ötürü ban yemişsin.
(10-06-2019, Saat: 00:07)HuseyinSoydogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Pitte ters gitmekten değil bu linkteki şikayetten ötürü ban yemişsin.
iyi de o zaman TPT MEHMET'e de ban gerekmez mi o da sonuçta terste geldi. 
Ben tersten gelince atıyorsunuz . Diğerleri tersten gelince bir şey yok öyle mi? Angry Angry Angry
Yanlış bir ban yoktur otoban ters gittiğin için 3 gün banlandın konudaki mpr yi izleyebilirsin başka otoban ters yapan varsa ve şikayetciyseniz foruma konu açabilirsiniz

Yanlış ban atmış olabilirim diyerek mpr yi tekrar izledim ve yanlış olmadığını tekrardan görmüş oldum
(10-06-2019, Saat: 12:06)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Yanlış bir ban yoktur otoban ters gittiğin için 3 gün banlandın konudaki mpr yi izleyebilirsin başka otoban ters yapan varsa ve şikayetciyseniz foruma konu açabilirsiniz

Yanlış ban atmış olabilirim diyerek mpr yi tekrar izledim ve yanlış olmadığını tekrardan görmüş oldum
Iyi de sehir haritasinda dün TPT MEHMET'de tersten geldi onu da şikayet ettim forumda da var . Ona niye ban atmadiniz???

Ben kaç gün şehrin gelmesini bekledim biliyor musunuz onu da mahfettiniz.. TEŞEKKÜRLER???
otoban ters kesinlikle yasaktır siz otoban da ters gidiyorsunuz ve foruma şikayet ettim diyorsunuz ama sadece şuanki konunuz var başka bir konunuz veya şikayetiniz yok
(10-06-2019, Saat: 12:40)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! otoban ters kesinlikle yasaktır siz otoban da ters gidiyorsunuz ve foruma şikayet ettim diyorsunuz ama sadece şuanki konunuz var başka bir konunuz veya şikayetiniz yok
Size yemin ederim ki onu abim oynamış benim bir suçum yok . Ve abimim amacı ordan pite doğru gitmek daha kolay geldiği için . Nolur bu seferlik affedin o cruise swye pek alışkın değil yoksa kaç yıldır oynuyor. ama işte daha yeni oynadı bu swde . madem bana ban attınız nedeni ters ise aynı şekilde pit ters yapan TPT Mehmetide banlamalısınız... Angry Angry Angry
Hesaba kimin girdiğinin bir önemi yok sonuçta şifre ile korunuyor ben konunuzu ban itiraz bölümüne taşıdım yetkili admin inceler karar verir.

TPT Mehmet ile ilgili bir şikayet yok olursa inceleriz.
Son Düzenleme: 10-06-2019, Saat: 16:51, Düzenleyen: AykutK.
Admine karşı kullandığınız üslup ve noktalama işaretleri ile ifadeleri spam şeklinde kullanmanızdan sebeple forumda uyarı seviyeniz 1 ay süresince %40'a yükseltilmiştir.
Kimle muhattap olduğunuza dikkat ederek saygı sevgi ve güzel bir üslup çerçevesinde hakkınızı savunmaya devam edebilirsiniz.
[Resim: P1BYE5.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Cruise] Uyarısız Ve Gereksiz Ban Atılması . zekeriya_cn 1 347 28-01-2019, Saat: 12:46
Son Yorum: AykutK
Task