Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

6U S3 KURULUMU HAKKINDA

Konu

Server 6U sürümüne geçti iyi güzel hoşta bu 6U sürümünün kurulumu ve S3 kilidinin açılması hakkında daha açıklayıcı yazı yada bir video yapılırsa güzel olur çünkü çoğu insan mağdur ve bende o kişilerin içindeyim lütfen bir video yaparsanız sunucu oyuncuları olarak çok seviniriz gereğini yapılmasını arz ederim teşekkürler.
Üstüne üstlük ayarlarımız vs de gitti pala yardim eden bir video yaparsan seviniriz
Rüzgar Semih E Katılıyorum Emirhan Bey İn Bize Yardım Etmesi Lazım.
Rüzgar Semih e katılıyorum bir an önce insanların mağduriyetlerinin düzeltilmesi lazım
Tabi arkadaşlar videoyu çekip gün içerisinde hazırlamaya çalışıcam.
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]
(22-06-2019, Saat: 10:28)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Tabi arkadaşlar videoyu çekip gün içerisinde hazırlamaya çalışıcam.
Teşekkür ederiz bekliyoruz Smile
(22-06-2019, Saat: 10:28)EmirhanPALA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Tabi arkadaşlar videoyu çekip gün içerisinde hazırlamaya çalışıcam.
Sabırsızlıkla Bekliyoruz. Smile
teşekkür ederiz pala bey  Smile
S2 KİLİDİ AÇMA, LTN PACK VE OYUN KURULUMU VİDEOSUNA ALTTAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ!
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

#Konu Kilit
Taş kırılır, tunç erir ama Türklük ebedidir.
[Resim: 13e52cb9d80.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LFS Airio Kullanımı Ve Kurulumu AveraL 8 952 14-06-2019, Saat: 10:17
Son Yorum: Sahin513
Task