Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

Polis Doğukan'dan şikayetçiyim.

Konu

Son Düzenleme: 08-07-2019, Saat: 21:52, Düzenleyen: Havuc.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: [POLIS] Doğukan
Nick: Bakamdım.
Mpr(%100 Olması gerekli):

13.55 saniyede, durduk yere vurup özür bile dilemiyor, ayrıca git konu aç diyor. Hiçbir suçum yok burada: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

18.40 saniyede, tersten gelip çarptı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Diğerlerini de ekliyeceğim birazdan
Resim: 
Açıklama(Detaylı): Kendisini bir polis olarak görmediğim için kullanıcı şikayetleri kısmında konu açtım. Kendisi sabahtan beri gereksiz şeylerle karşıma çıkıyor.

Sabah 1. seviyedeyken bana çarpıp durdurmaya çalıştı. Bende sinirlenip durmadım ve 5. seviyeye kadar çıkartıp 5K ceza yedim.
Ardından bugün 130 ile giderken birden önüme fırladı sağına soluna bakmadan. Hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam etti o sırada ışık kırmızı oldu. Yazı yazarken araba gitti tahmini olarak 2-3km ile ilerlerken hafif dokundurdum. Hemen hasarını ödedim. Ve beni sağa çektirip (emir vererek) ceza kesti.

Onun dışında bugün yolda duruyorum diye 31 TL para cezası kesti. Neden böyle bir yaklaşımda bulundu anlamadım yazı yazıyordum ve pitin ordaydım. Ben böyle bir hata yaptığımda (polisken) bu hatadan dolayı polisliğim alınmıştı.

Şikayet Eden Kişi Bilgileri

Kullanıcı Adı: Paradoks
Nick: piseac

Gerekli MPR'leri nasıl  ekleyeceğimi bilmiyorum, kayıtları aldım fakat nasıl buraya ekleyebilirim?

Az önce tersten gelerek hızlı biçimde bana çarptı.
Merhaba polis olarak görmediğini söylüyorsun ama şikayet konunda polisi şikayet ediyorsun konu yanlış yerde konuyu polis şikayetlerine taşıyorum
Bizim polisliği alma yetkimiz bulunmadığından konuyu baş admin AykutK ile görüşüp halledeceğim. AykutK'nın kararına göre karar verilecektir.
Son Düzenleme: 10-07-2019, Saat: 00:23, Düzenleyen: kdrylmztt.
Olay tarafımca izlenip,1.olayda ki doğukanın ufak bir çarpma olayında hatalıdır,fakat sadece uyarılması yeterlidir,bu olay için tarafa gerekli uyarılar verilcektir

2.olay da ise Doğukan kovalamacadadır,sirene aldırış etmeden hızlıca sürdüğü için Paradoks'a buradan uyarıyorum,polis sirenini gördüğünüz anda hızınızı düşürüp polisin yerini öğrenip en uygun konuma geçmeniz gerekmektedir fakat siz burda polisin kovalamacadaki gidişatını bozmuşsunuz,tekrarında yasaklanmanız ile sonuçlanıcaktır,iyi oyunlar.
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
Konu forum haklarını ihlal ediyor olabilir yada Gerekli uyarıları dikkate almadığınızdan dolayı konunuz iptal edilmiş olabilir!

#Kilit+Çöp
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2 buhansahin 8 109 17-07-2019, Saat: 22:06
Son Yorum: kdrylmztt
  [POLIS] ŞÜKÜR - leoeyes2 buhansahin 1 18 15-07-2019, Saat: 20:59
Son Yorum: kdrylmztt
  POLİS SPECTORR ŞİKAYET Ataberk007 1 290 10-07-2019, Saat: 23:37