Skip to main content

LFSTurkey.NET LTN

[Cruise] Bilerek polise vurmak

Konu

Son Düzenleme: 08-07-2019, Saat: 21:34, Düzenleyen: RecBaynes22.
Şikayet Edilen Kişi Bilgileri

K.adı: piseac
Nick: Paradoks -
Açıklama:bilerek arkadan gelip polise vurdu olay dakkika ve saniyesi :55:16 
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Şikayet Eden Kişi Bilgileri
Kullanıcı Adı:RecBaynes22
Nick:[POLIS] Doğukan
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! açıklamamı burada belirttim. Sizin gibi gereksiz kişilikler yüzünden konvoy bile yapamadık. Seni geçmek için ilerledik adamı durdurdun. Bana da sürekli ceza kesmeye çalıştın.

MPR'de mevcut her şey zaten.
Gerekli işlem yapılmıştır
(09-07-2019, Saat: 14:28)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Gerekli işlem yapılmıştır
Kendisine de gerekli işlem yapıldı mı acaba? Aynı şekilde kendisi de kasıtlı vurdu ve git konu aç ne yapayım dedi. Buna istinaden sinirlenip yaptım zaten.
Son Düzenleme: 10-07-2019, Saat: 00:03, Düzenleyen: SkorSky.
(09-07-2019, Saat: 15:29)Havuc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
(09-07-2019, Saat: 14:28)SkorSky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Gerekli işlem yapılmıştır
Kendisine de gerekli işlem yapıldı mı acaba? Aynı şekilde kendisi de kasıtlı vurdu ve git konu aç ne yapayım dedi. Buna istinaden sinirlenip yaptım zaten.
polis olduğu için işlem yapma yetkimiz yoktur yetkili arkadaş gerekli işlemi yapacaktır.Konu Kilit

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GM Emirhan Polise Kasıtlı Çarpma (2.MPR) sofbenci 1 24 Dün, Saat: 19:01
Son Yorum: SkorSky
  GM Eren Bilerek Çarpma deepme 1 43 09-07-2019, Saat: 12:24
  Bilerek Çarpma leoeyes2 3 65 08-07-2019, Saat: 21:43
Son Yorum: HuseyinSoydogan
Exclamation [Cruise] JR THE Bilerek Vurma (Ciddi) emirhangurses 1 61 04-07-2019, Saat: 20:52
Son Yorum: HuseyinSoydogan
  Tofaşk kovalamacada pite girmek bilerek çarpma chase crash açma Ataberk007 3 59 28-06-2019, Saat: 18:49
Task