Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

Criuse Sunucusu İstek

26-01-2018, Saat: 22:23
Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.
[img=0x200]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
kdrylmztt
26-01-2018, Saat: 22:50
İzinli
Konu kullanıcıların isteğine açılmıştır. Tekrar böyle birşey isteniliyorsa konuyu takipteyim.
EmirhanPALA
26-01-2018, Saat: 23:03
%10 İnsiyatif geri gelmeli.
[img]<a href=[/img][Resim: south-side-13.jpg]" />
SouthSide.TR
26-01-2018, Saat: 23:07
(26-01-2018, Saat: 22:23)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.
+1 KATILIYORM BİRAZ HAKSIZLIK OLUYOR GİBİ .
alifatih_1903
26-01-2018, Saat: 23:11
%10 İnsiyatifi rica ediyoruz.. Hayırlı Günler Smile
ocelikbas31
26-01-2018, Saat: 23:21
Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Bu sayede farenizi ileri itip gaz verebilir , sağ sol yaparak kontrol edebilirsiniz
Bilmeyenler için bir yararım bulunmuştur umarım
Ancak bende %10 İnsiyatifi rica ediyorum Smile
enes4141
26-01-2018, Saat: 23:35
(26-01-2018, Saat: 23:21)enes4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Bu sayede farenizi ileri itip gaz verebilir , sağ sol yaparak kontrol edebilirsiniz
Evet,oyunda öyle bir kontrol var fakat 3-4 yıldır o halde cruise atıyorum o kadar hakim olmama rağmen insanı yoruyor bir müddet sonra çünkü ibreye bakıyorsun bi andan yola ileri geri gaz olduğundan şeridi taşırma ihtimalin var.
[img=0x200]https://i.hizliresim.com/NZgYMP.jpg[/img]
kdrylmztt
26-01-2018, Saat: 23:50
(26-01-2018, Saat: 23:35)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
(26-01-2018, Saat: 23:21)enes4141 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Oyundan kontroller seçeneklerinden Eksennler/FF 'i seçip , Dönüş eksenine tıklayıp sağ taraftan ''Fare X'' butonunu seçerek (düz yazısı kalacak) , Gaz / Fren Birleşik ise (Yukarıdan gaz fren birleşik yapın) ''Fare Y'' butonunu seçiceksiniz (Düz yazan yere tıklayın, Ters olması lazım)
Evet,oyunda öyle bir kontrol var fakat 3-4 yıldır o halde cruise atıyorum o kadar hakim olmama rağmen insanı yoruyor bir müddet sonra çünkü ibreye bakıyorsun bi andan yola ileri geri gaz olduğundan şeridi taşırma ihtimalin var.
Alışmak gerekiyor işte ilk başlarda oluyor öyle sonradan sıkıntı yaşamıyosun
enes4141
27-01-2018, Saat: 00:05
(26-01-2018, Saat: 22:23)kdrylmztt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Hız sınırlarındaki insiyatifin geri gelmesini istiyoruz çünkü çoğu kişide direksiyon seti olmadığı için tam hız sınırında gidilemeyebiliyor vites ile ayarlamak ise gerçekcilikden çok uzak ve saçma bir şey bu yüzden %10 insiyatifin geri gelmesini istiyoruz.
+1 Katılıyorum
Eren Uysal
27-01-2018, Saat: 03:01
KATILIYORUM ARKADASA+9
novara
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task