Skip to main content

LFSTurkey.NET LFSTurkey.NET

İLETİŞİM

LFSTurkey.NET'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

970x90
Live for speed sunucularımızın bilgilerini görmek için bu yazıya tıkla

YANLIŞ BAN ATILDI

02-08-2018, Saat: 20:16
sa ben kaan arkadaşımın hesabı bu hesap açamadım kendi oyun k adım dogefather oyun sürekli çalışmayı durduruyordu sonra dediler sil yükle veuya dds veh yenile bende dedim dds veh ***** diye siteden yükledim  dosya şifresi istiyor yanlıs dedim banlandım anneni bu agızlamı opuyon at agızlı dedi bide ss var bakabilirsiniz 
ssler ------ İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
melihibci22
03-08-2018, Saat: 00:36
Kullandığın kelime yasaklı bir kelimedir. o yüzden sistem tarafından otomatik ban atılmıştır.

- İyi forumlar.
[Resim: os8zlc.jpg]
Jaws2
03-08-2018, Saat: 09:38
(03-08-2018, Saat: 00:36)Jaws2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Kullandığın kelime yasaklı bir kelimedir. o yüzden sistem tarafından otomatik ban atılmıştır.

- İyi forumlar.
ya abicim ben bestanın ne oldugunu bilmiyorum daha enazından birkerelik affedin yemin ettim kötü bir amacım yoktu kuran çarpsınki hatta gösterebilirim oyunu sildim tekrar yukledım chatte ss attıgım gibi

(03-08-2018, Saat: 00:36)Jaws2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! Kullandığın kelime yasaklı bir kelimedir. o yüzden sistem tarafından otomatik ban atılmıştır.

- İyi forumlar.
bu arada melihibciyi banla abi dogefatheri açın söz birdaha hatam olmayacak melihibci multi onu sınırsız atın
melihibci22
03-12-2018, Saat: 13:27
Konu kilit.
Bower
Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın
Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor
Hesap oluştur
Topluluğumuzda yeni bir hesap için kaydolun. Çok kolay!
ya da
Giriş yap
Zaten hesabınız var mı? Giriş yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task